Uczennica Kinga Cimoch z klasy VIIa szkoły podstawowej zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym pt. „Dobro musi zwyciężyć – prześlij dalej” upamiętniającym postać Ireny Sendlerowej – patronki roku 2018.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku we współpracy z Regionalnym Koordynatorem ds. Filatelistyki Poczty Polskiej w Białymstoku i Wydawnictwem Literatura.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Marta Papis.

Wojewódzki konkurs informatyczny

Uczennice klasy IIIA gimnazjum: Ewelina Kołnier,  Małgorzata Markowska i Emilia Wądołowska zostały finalistkami Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego pt. "Wirtualny spacer po szkole".

Uczennice do konkursu przygotowała p. Marzena Zembko.

Konkurs przedmiotowy z biologii

Oliwia Malinowska uczennica klasy III A Gimnazjum zakwalifikowała się z etapu rejonowego na etap wojewódzki konkursu przedmiotowego z biologii.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Agnieszka Przeździecka.

Konkurs przedmiotowy z informatyki

Wiktor Truskolawski uczeń klasy VIII B został podwójnym laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

Ucznia do konkursu przygotowała p. Marzena Zembko.

Konkurs Piosenki Patriotycznej

Julia Statkiewicz uczennica klasy III B Gimnazjum zajęła I miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej w Łomży.

Kamila Jabłońska uczennica klasy VI B otrzymała wyróżnienie w Łapskiej Akademii Wokalnej.

Uczennice do konkursu przygotowała p. Joanna Grodzka-Kulikowska.

Konkurs matematyczny

Amelia Truskolaska uczennica klasy VIII B zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z matematyki.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Elżbieta Popławska.

Konkurs informatyczny

Kamil Ciołko uczeń klasy VII A oraz Sebastian Ostrowski uczeń klasy VIII A zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu z informatyki.

Uczniów do konkursu przygotowała p. Bogusława Najecka.

Konkurs- Bezpieczny Powiat Białostocki

Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Magdalena Ciborowska, Amelia Truskolaska i Artur Słowikowski uczniowie klasy VIII na 18 drużyn zajęli V miejsce w konkursie „Bezpieczny Powiat Białostocki”.

Uczniów do konkursu przygotowali: p. Bogusława Najecka i p. Artur Wiśniewski.

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii

25 października 2018r. odbył się szkolny etap wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii. Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Oliwia Malinowska z kl. IIIA gimnazjum.

Łapska Akademia Wokalna

Kamila Jabłońska, uczennica klasy VI b, zdobyła wyróżnienie w Łapskiej Akademii Wokalnej w kategorii klas IV-VII szkoły podstawowej.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Joanna Grodzka - Kulikowska.

XII Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej “Polska to my” w Łomży

Julia Statkiewicz uczennica klasy III b gimnazjum, zajęła I miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej “Polska to my” w kategorii wiekowej klas VII-VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjum.

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z informatyki

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Wiktor Truskolawski,  Kamil Ciołko, Sebastian Ostrowski.

Uczniów do konkursu przygotowały p. Marzena Zembko, p. Bogusława Najecka.

Oliwia Malinowska uczennica klasy IIIA gimnazjum zakwalifikowała się z etapu rejonowego na etap wojewódzki wojewódzkiego przedmiotowego konkursu z biologii.

Serdecznie gratulujemy!

Uczeń klasy VIIIB szkoły podstawowej Wiktor Truskolawski zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z informatyki.

Uczennica klasy IIIA gimnazjum Oliwia Malinowska została laureatką Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii.

Ogólnopolski konkurs historyczny

Julia Rakowicz uczennica klasy VIII B zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska Nasza Niepodległa”.

Michał Milewski uczeń klasy V A otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska Nasza Niepodległa”.

Patryk Wądołowski uczeń klasy VIII A zajął XV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – etap rejonowy.

Patryk Wądołowski uczeń klasy VIII A zajął I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Kartki z historii Polski dla klas VII-VIII województwa podlaskiego.

Uczniów do konkursów przygotował p. Ireneusz Przeździecki.

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

Norbert Okuła ze Szkoły Podstawowej w Tykocinie zajął I miejsce w klasyfikacji indywidualnej szkół podstawowych w grupie II  na etapie powiatowym w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Ucznia do konkursu przygotowali: p. Bogusława Najecka i p. Artur Wiśniewski.

Mistrzostwa Województwa  Podlaskiego w piłce siatkowej

IX miejsce w Mistrzostwach Województwa  Podlaskiego w piłce siatkowej dziewcząt klas V- VI zajęły: Oliwia Grabowska, Nikola Jackowska, Dominika Białecka, Natalia Wesołowska, Amelia Kamińska, Dominika Kamińska, Natalia Malesińska, Wiktoria Grochecka i Gabriela Dzienis (rezerwa).

XIII miejsce w Mistrzostwach Województwa  Podlaskiego w piłce siatkowej chłopców klas V-VI zajęli Jakub Dowgiało, Maksymilian Klepacki, Kacper Grabowski, Krystian Kopczewski, Bartłomiej Rogowicki, Norbert Okuła, Jan Niemczynowicz, Kamil Mróz i Jakub Jabłoński.

Zawody sportowe

3 miejsce zajął Rogowicki Bartłomiej, 6 miejsce zajął Dowgiało Jakub w ½  Mistrzostw Województwa Podlaskiego w drużynowych biegach przełajowych.

Igrzyska młodzieży szkolnej LA, w ½ Mistrzostwach Województwa Podlaskiego 6 miejsce zajęła Karwowska Magdalena i 7 miejsce zajęła Paulina Trypuć w biegu na 300 metrów, 4 miejsce zajęła Ewelina Kołnier na 1000 metrów, 5 miejsce zajęła Daria Szostak i 7 miejsce zajęła Amelia Truskolaska w pchnięciu kulą.  8 miejsce dziewcząt  w ogólnej klasyfikacji. 8 miejsce zajął Michał Malinowski w biegu na 100 metrów, 2 miejsce zajął Jakub Rusiecki w biegu na 300 metrów, awans; 1 miejsce zajął Hubert Okuła na 1000 metrów, awans; 4 miejsce zajął Konrad Tyborowski na 2000 metrów, 2 miejsce zajęli w sztafecie 4x100 m– Michał Malinowski, Jakub Rusiecki, Sebastian Markowski, Adrian Bąk, awans; 1 miejsce zajął Jakub Pogorzelski w rzucie oszczepem, 5 miejsce zajął Hubert Rutkowski w pchnięciu kulą; 3 miejsce zajął Dawid Sowiński w rzucie dyskiem.

Igrzyska dzieci w LA ½  Mistrzostw Województwa Podlaskiego: 9 miejsce dziewcząt – klasyfikacja ogólna. 6 miejsce zajęła Amelka Kamińska- 200 metrów, 7 miejsce zajęła Dominika Kamińska w skoku w dal, 7 miejsce zajęła Amelia Jabłońska w pchnięciu kulą, 6 miejsce sztafeta 4x60,7 miejsce klasyfikacja ogólna chłopców, 1 miejsce zajął Bartłomiej Rogowicki w biegu na 600 metrów; 4 miejsce zajął Jakub Dowgiało w biegu na 1000 metrów; 4 miejsce zajął Krystian Kopczewski w pchnięciu kulą, 2 miejsce zajął Sebastian Zembko; 8 miejsce sztafeta 4x60 chłopców.

Finał Województwa Podlaskiego w Igrzyskach  Młodzieży szkolnej w Lekkiej atletyce, 8 miejsce  zajęła Ewelina Kołnier w biegu na 1000 metrów, 11 miejsce zajął Jakub Rusiecki w biegu na 300 metrów, 7 miejsce zajął Hubert Okuła i 13 miejsce Bartosz Pawiński w biegu na 1000 metrów, 14 miejsce Dawid Sowiński w rzucie dyskiem, 15 miejsce sztafeta 4x100 chłopców.

Finał Województwa Podlaskiego w Igrzyskach  dzieci w indywidualnej LA w biegu na 600m Bartłomiej Rogowicki – 6 miejsce,  1000m Jakub Dowgiało – 12 miejsce, rzut dyskiem Sebastian Zembko – 10 miejsce.

Do zawodów sportowych uczniów przygotowali: p. Marta Białecka, p. Mieczysław Rutkowski, p. Artur Wiśniewski, p. Waldemar Grzegorzewski.