GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
L.p.
Imię i nazwisko nauczyciela
Dzień tygodnia
Godziny
1.
Berlińska Jadwiga
wtorek
12.00-13.00
2.
Białecka Marta
piątek
09.50-10.50
3.
Cackowska Katarzyna
czwartek
10.00-11.00
4.
Choińska Małgorzata
piątek
13.45-14.45
5.
Czyżewska Dorota
poniedziałek
czwartek
środa
10.00-10.15
10.00- 10.15
10.00- 10.30
6.
Ćwikła Piotr ks.
czwartek
10.00-11.00
7.
Dąbrowska Klaudia
xxxxxxxxxx
xxxxxxx
8.
Ekstowicz Urszula
poniedziałek
piątek
09.30-10.00
09.30-10.00
9.
Frankowska Maria Anna
wtorek
9.00-10.00
10.
Frąckiewicz Jolanta
czwartek
11.45-12.45
11.
Grądzka Wiesława
czwartek
09.50-10.50
12.
Grodzka- Kulikowska Joanna
piątek
08.00-09.00
13.
Grzesiuk Katarzyna
piątek
08.00- 09.00
14.
Gurłacz Katarzyna
środa
czwartek
09.00-09.30
09.30-10.00
15.
Herman Ewa
środa
9.00-10.00
16.
Hryniewicka Jolanta
środa
10.00-10.30
13.00-13.30
17.
Ignaciuk Magdalena
środa
czwartek
10.30-11.00
13.30-14.00
18.
Jarocka Katarzyna
środa
piątek
08.00-08.30
12.00-12.30
19.
Kalinowska Celina
wtorek
piątek
09.00-09.30
09.00-09.30
20.
Konarzewska- Pogorzelska Anna
środa
12.00-13.00
21.
Konopka Sylwia
poniedziałek
środa
piątek
10.45-11.00
10.30-11.00
10.45-11.00
22.
Kopeć Magda
środa
10.45-11.45
23.
Kozłowska Jolanta
wtorek
środa
07.30-08.00
07.30-08.00
24.
Kunicka Teresa
czwartek
09.00-10.00
25.
Lenczewska Magdalena
wtorek
11.00-12.00
26.
Lubak Hanna
xxxxxxxx
xxxxxxxxxx
27.
Mchirah Justyna
środa
piątek
11.45-12.15
12.45-13.15
28.
Mętecka Emilia
czwartek
piątek
07.00-07.30
12.30- 13.00
29.
Najecka Bogusława
środa
11.00-12.00
30.
Pawluczuk Anna
wtorek
10.45-11.45
31.
Popławska Elżbieta
wtorek
10.00-11.00
32.
Potomska Elżbieta
poniedziałek
08.00-9.00
33.
Przeździecka Agnieszka
wtorek
11.00-12.00
34.
Przeździecki Ireneusz
piątek
11.00-12.00
35.
Rogowicka Monika
czwartek
piątek
07.30-08.00
07.30-08.00
36.
Rogowska Barbara
wtorek
08.00-9.00
37.
Rutkowska Agnieszka
wtorek
07.30-08.00
38.
Siemieniuk Jolanta
wtorek
10.00-11.00
39.
Sołowińska Justyna
wtorek
09.30-10.30
40.
Skiba Karin
czwartek
10.00-11.00
41.
Stankiewicz Justyna
środa
11.00-12.00
42.
Strelczuk Katarzyna
środa
07.10-08.10
43.
Wilczewska Karolina
wtorek
10.45-11.45
44.
Wiśniewski Artur
poniedziałek
13.00-14.00
45.
Włostowska Małgorzata
wtorek
piątek
11.30-12.00
11.30-12.00
46.
Wnorowska Marta
czwartek
10.45-11.45
47.
Zaworska Zofia
wtorek
09.00-10.00
48.
Zembko Marzena
środa
11.00-12.00
49.
Żdanuk Małgorzata
wtorek
13.00- 14.00
50.
Żukowska Anna
wtorek
środa
czwartek
12.45- 13.05
12.45- 13.05
12.45- 13.05