Nawigacja

Nawigacja

Osiągnięcia uczniów

ROK 2017/2018


1918 – 2018, czyli 100 lat Niepodległej

Szkolny konkurs plastyczno-literacki

„Polska – moja ojczyzna”

KLASY I-III SP – plakat

 I miejsce: Maciej Jabłoński kl. Ib, Kuba Olszewski kl. Ib

II miejsce: Julita Kienigsman kl. IIIa, Natalia Ostrowska kl. IIIc , Gabriela Szafrańska kl. IIIc

III miejsce: Oliwia Rakowicz kl. IIIa, Sebastian Wnorowski kl. Ia

Wyróżnienie: Angelika Marciszewska kl. Ib, Zuzanna Topczewska kl. Ia, Karolina Ciborowska kl. IIIa

 

KLASY IV-VII SP  i  II-III G – plakat

I miejsce: Ewelina Kołnier kl. IIa

II miejsce: Izabella Ostrowska kl. IIa

III miejsce: Wojciech Szafrański kl. VIb

Wyróżnienie: Aleksandra Maliszewska kl. IIIa

 

KLASY IV-VII SP  i  II-III G –  praca literacka - wiersz

I miejsce: Kacper Baczewski kl. VIb

II miejsce: Oliwia Koroś kl. VIb

III miejsce: Emilia Wądołowska kl. IIa

Wyróżnienie: Marlena Sadowska kl. IIa

 

 

Uczniów do konkursu przygotowały: mgr Marta Papis i  mgr Magdalena Lenczewska

 

 


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Informatyki 

 

Wiktor Truskolawski, uczeń klasy VIIb uzyskał tytuł laureata

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki .

 

Ucznia do konkursu przygotowała p. Marzena Zembko.


Laureaci XI Regionalnego Konkursu "Mistrz Origami"

 

Sebastian Zembko, uczeń klasy IV b, zajął I miejsce w kategorii origami modułowe ( wiek 10 - 14 lat) XI Regionalnego Konkursu "Mistrz Origami"

Wiktoria Grochecka, uczennica klasy Va, zajęła II miejsce w kategorii kompozycje kwiatowe   ( wiek 10 - 14 lat) XI Regionalnego Konkursu "Mistrz Origami"

Organizatorami konkursu była Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku oraz Białostocki Klub Polskiego Centrum Origami.

 

Uczniów do konkursu przygotowała p. Elżbieta Popławska.


Wojewódzki Konkurs z informatyki pt. "Wirtualny spacer po szkole"

 

Tomasz Karwowski, Karol Grzesiuk, Damian Rutkowski zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu z informatyki pt.  "Wirtualny spacer po szkole".

 

Uczniów do konkursu przygotowała p. Marzena Zembko.


 

 Kamila Jabłońska uczennica klasy 5B: zajęła I miejsce w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej w XI Konkursie „Piosenki pokolenia naszych rodziców” – Tykocin 2018, zajęła I miejsce w kategorii klas IV-VII szkoły podstawowej 
w Konkursie „Piosenki patriotycznej w Studziankach” oraz zdobyła wyróżnienie w Łapskiej Akademii Wokalnej.

 

Żaneta Okuła uczennica klasy 3a gimnazjum otrzymała nagrodę publiczności w XI Konkursie „Piosenki pokolenia naszych rodziców” – Tykocin 2018, zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej 
w Łomży w kategorii gimnazjum oraz zdobyła wyróżnienie w Łapskiej Akademii Wokalnej.

 

Julia Statkiewicz uczennica klasy 2b gimnazjum zajęła III miejsce 
w Wojewódzkim Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w Łomży w kategorii gimnazjum, otrzymała wyróżnienie w kategorii gimnazjum w XI Konkursie „Piosenki pokolenia naszych rodziców” – Tykocin 2018 oraz zdobyła wyróżnienie w Łapskiej Akademii Wokalnej w kategorii gimnazjum.

 

Uczennice do konkursów przygotowała p. Joanna Grodzka – Kulikowska.



 

Uczniowie klasy 2a gimnazjum Jakub Rusiecki, Szymon Paszkowski 
i Konrad Tyborowski
zajęli III miejsce w powiecie w „Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”.

 

Artur Słowikowski uczeń klasy 7A oraz Amelia Truskolaska i Magdalena Ciborowska uczennice klasy 7B zajęli II miejsce w powiecie w konkursie „Bezpieczny powiat”.

 

Uczniów do konkursów przygotowali: p. Bogusława Najecka i p. Artur Wiśniewski.


 

Wiktor Truskolawski uczeń klasy 7B został Laureatem Konkursu Przedmiotowego z Informatyki w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym 
z Informatyki.

 

Ucznia do konkursu przygotowała p. Marzena Zembko.


 

Sebastian Zembko uczeń klasy 4B zajął I miejsce w konkursie „Mistrz Origami”.

 

Amelia Truskolaska uczennica klasy 7B otrzymała wyróżnienie w Kangurze Matematycznym.

 

Wiktoria Grochecka uczennica klasy 5A zajęła II miejsce w konkursie „Mistrz Orgiami”.

 

Uczniów do konkursów przygotowała p. Elżbieta Popławska.


 

Julia Rakowicz uczennica klasy 7B otrzymała wyróżnienie 
w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Hetmany. Stefan Czarniecki”

 

Aleksandra Maliszewska uczennica klasy 3a G otrzymała wyróżnienie 
w Wojewódzkim Konkursie Historyczno-Literackim „By czas nie zaćmił 
i niepamięć”
w poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej. Współorganizatorem konkursu jest Podlaski Kurator Oświaty.
Magdalena Giermoła, Patrycja Grabowska i Patrycja Komorowska uczennice klasy 3b G zajęły I miejsce w integracyjnych Zawodach „Integracja pod buławą”.

 

Uczennice klasy 3b G Angelika Dąbrowska, Magdalena Giermoła, Patrycja Komorowska wzięły udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „O tym nie można zapomnieć…” Spotkania z osobami, które przeszły piekło obozów koncentracyjnych i deportacji. W tym konkursie zostały wyróżnione jedną z pięciu przyznanych równorzędnych nagród i zakwalifikowały się do wyjazdu do niemieckiego obozu koncentracyjnego Ravensbrucks na obchody międzynarodowe rocznicy wyzwolenia.

 

Uczniów do konkursów przygotował p. Ireneusz Przeździecki.


 

Uczennice: Gabriela Szafrańska z kl. 3C SP zajęła II miejsce za wykonanie kapelusza, a Daria Szostak z kl. 7B SP zajęła I miejsce za wykonanie korali 
w XI Diecezjalnym Balu Charytatywnym Szkolnych Kół Caritas w Łomży – „Bal u Hanki Bielickiej”.

 

Uczennice do konkursu przygotowały: p. Katarzyna Grzesiuk, p. Katarzyna Jarocka, p. Magdalena Lenczewska.


 

Uczennica kl. 7B SP Julia Rakowicz otrzymała wyróżnienie w konkursie „Orzeł biały-nasza duma” organizowanym przez Senat Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Cecylia Kalinowska.

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie
    ul. Kochanowskiego 1
    16-080 Tykocin
  • 85 718 70 70

Galeria zdjęć