Nawigacja

Nawigacja

 • Program edukacyjno – artystyczny „Zielona Polska”

  Program edukacyjno – artystyczny „Zielona Polska”

  Dnia 24 października 2018r. grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami: p. M. Białecką, p. K. Jarocką i p. M. Lenczewską uczestniczyła w programie edukacyjno – artystycznym „Zielona Polska” w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku. W pierwszej części edukacyjnej zwrócono uwagę na problem zanieczyszczenia naszej planety, nadmiernej eksploatacji zasobów naturalnych i niszczenia naturalnych ekosystemów. Dużo czasu poświęcono także zwierzętom wymarłym oraz zagrożonym wymarciem. Po części edukacyjnej wszyscy świetnie bawili się przy muzyce zespołu Andre.

  Opracowała: mgr Magdalena Lenczewska                                                                             

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej

  Dnia 12.10.2018r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie przygotowali występ artystyczny pod opieką pań: Joanny Grodzkiej – Kulikowskiej, Katarzyny Jarockiej, Magdaleny Lenczewskiej, Marty Białeckiej. Na tę uroczystość zostało zaproszone grono pedagogiczne, emerytowani nauczyciele, przyjaciele szkoły oraz pracownicy administracji i obsługi szkolnej. Na początku uroczystości Dyrektor Szkoły powitał wszystkich zebranych. Uczniowie za Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum piosenką, tańcem i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.W recytowanych utworach docenili i podkreślili swoją wdzięczność nauczycielom za codzienny trud, poświęcenie i troskę o dobro wychowanków oraz dziękowali za przekazywaną wiedzę. Prezentowane utwory poetyckie przeplatane były piosenkami, które profesjonalnie wykonali uczniowie z koła muzycznego pod opieką p. Joanny  Grodzkiej – Kulikowskiej. Wszystkich zabranych zauroczył występ mażoretek (uczennic klas SP), do którego przygotowała p. Marta Białecka. Swój talent pokazały również najmłodsze dziewczęta tańcząc zumbę. Akademię uświetniła też uczennica kl. III Gimazjum - Oliwia Potocka wraz ze swoim partnerem, prezentując profesjonalne tańce. Po artystycznym występie uczniów przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego złożyła życzenia dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły. Następnie zostały rozdane kartki z życzeniami nauczycielom i zaproszonym gościom. Po części artystycznej Dyrektor Szkoły złożył życzenia nauczycielom doceniając ich trud i zaangażowanie. Do życzeń dołączyli się również zaproszeni goście. Następnie p. dyrektor podziękował młodym artystom za przygotowanie akademii i nagrodził ich słodkim upominkiem.

                                                                          Opracowała: mgr Magdalena Lenczewska                                                                             

 • Kampania społeczna Pola Nadziei

  Kampania społeczna Pola Nadziei

  10 października 2018 r. w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku odbyła się uroczysta inauguracja kampanii „Pola Nadziei”. W uroczystości wzięli uczniowie z naszej szkoły: Gabriela Szafrańska (kl. IVb), Julia Malecka (kl. Vb), Aleksandra Łapińska (kl. Vb), Anna Malecka (kl. Vb), Maja Malecka (kl. VIIb) wraz z opiekunami p. Katarzyną Grzesiuk i p. Magdaleną Lenczewską. Następnie uczestnicy spotkania na skwerze Lecha i Marii Kaczyńskich wspólnie posadzili cebulki żonkili. To tam wiosną przyszłego roku zakwitnie Miejskie Pole Nadziei. Nasza szkoła również włączyła się w tę akcję. Dlatego na wyznaczonym miejscu przed budynkiem szkoły uczniowie z pomocą p. Agnieszki Przeździeckiej sadzili cebulki kwiatowe. Wiosną, gdy kwiaty zakwitną, będą rozdawane w ulicznych kwestach. Dzięki zdobytym w ten sposób funduszom niesiona jest pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom. Pozwoli to na częściowe zaspokojenie potrzeb podopiecznych prowadzonego przez Fundację „Pomóż Im” Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

                                                                                     Opracowała: mgr Magdalena Lenczewska

 • OGŁOSZENIE

  Dzień 2.11.2018r. - dniem wolnym od zajęć edukacyjnych, wszyscy chętni uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach wychowawczo - opiekuńczych. W tym dniu nie będzie dojazdów autokarami szkolnymi.

  Dyrekcja szkoły.

 • 100 -biało-czerwonych kwiatów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

  100 -biało-czerwonych kwiatów na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

  Uczniowie kl. VIIIA pod opieką nauczyciela biologii p. Agnieszki Przeździeckiej, aby uczcić 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości posadzili przed szkołą 100 biało - czerwonych tulipanów, które wczesną wiosną zakwitną i utworzą biało - czerwoną flagę Polski.

   

 • PROJEKT „Z SĄSIEDZKĄ WIZYTĄ. MÓJ PRZEWODNIK PO PODLASIU”

  PROJEKT „Z SĄSIEDZKĄ WIZYTĄ. MÓJ PRZEWODNIK PO PODLASIU”

  PROJEKT „Z SĄSIEDZKĄ WIZYTĄ. MÓJ PRZEWODNIK PO PODLASIU”
   realizowany w ramach  II edycji konkursu „Zapraszamy do Gry – Lokalne projekty Edukacji Kulturowej”, organizowanego przez WOAK w ramach projektu Podlaski Pomost Kultury, dofinansowanego ze środków finansowych Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.

  W wymienionym wyżej przedsięwzięciu uczestniczyli uczniowie klasy IIIa Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Tykocinie, uczniowie klas 0 - III Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego  w Kruszewie oraz klasa IIa ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Białymstoku. Założeniem projektu było zapoznanie dzieci z częścią dziedzictwa kulturowego Podlasia. Elementem spajającym całość stało się tworzenie przez uczniów własnych przewodników w oparciu o karty pracy składające się z materiałów do wycinania    i wyklejania (budynki, postacie, fauna i flora oraz przedmioty związane ze zwiedzanymi miejscowościami). Uczniowie wzięli udział w warsztatach i zajęciach plenerowych w trzech miejscowościach: Kruszewie, Tykocinie i Białymstoku.

  W Kruszewie odbyli pieszą wycieczkę na „Zerwany most”, poznali legendę związaną z tym miejscem; analizowali pobrane próbki wody za pomocą odczynników, tworzyli wielkoformatowy plakat – rzeczne impresje z wykorzystaniem zebranych gałęzi, liści i kwiatów, wreszcie – mogli spróbować słynnych ogórków kruszewskich i zwiedzić gospodarstwo, w którym są produkowane.

  Tykocin odsłonił przed uczestnikami projektu wiele ciekawych miejsc i postaci związanych   z jego historią. Tę wiedzę utrwalili podczas żywej lekcji historii (realizowanej przez pracowników Zamku) oraz w czasie gry terenowej mającej na celu szukanie i poznawanie charakterystycznych obiektów oraz postaci związanych z Tykocinem. Zwieńczeniem spotkania była  rekreacja i zabawy integracyjne we FlisakParku.

  19 VI miał miejsce wyjazd do Białegostoku. Tam, w Galerii Arsenał, uczniowie wzięli udział w ciekawych warsztatach „Myśl a materia, czyli malarstwo fakturowe”, szukali odpowiedzi na pytanie, jak zobrazować swoje myśli i emocje, tworzyli własne malarskie kompozycje. Podczas zajęć terenowych wykorzystywali interaktywny przewodnik po Białymstoku dla dzieci pt. „Spacer z Kawelinem”.

  Udział w projekcie dostarczył uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Uczniowie zawarli nowe znajomości oraz przekonali się o pięknie i magii naszego Podlasia. We wrześniu, w obecności zaproszonych gości, odbyła się uroczysta prezentacja wykonanych przez dzieci przewodników oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów. 16 IX 2018r., podczas wizyty w Polskim Radiu Białystok, uczniowie, rodzice i nauczyciele zgłębiali tajniki pracy reporterów, zwiedzali budynek radia i na antenie dzielili się wrażeniami z udziału  w projekcie.

   

  Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania prezentacji:

   

  prezentacja.mp4

   

   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

   

  Oprac. Marta Papis, Jadwiga Berlińska

 • NOWY PLAN LEKCJI NA ROK 2018/2019

 • Rozkład jazdy autobusów szkolnych

   Rozkład jazdy autobusów SZKOLNYCH

  w roku szk. 2018/19 ( od. 03.09.2018 r.)

   

   

   

  Autokary_szkolne_od_1.09.2018.docx

   

   

   

   

   

   

 • NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

   3 września 2018r. (poniedziałek)

   815  Msza Święta 

  930 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 

 • OGŁOSZENIE

  OGŁOSZENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY W ZAKRESIE CZĘŚCI NR 2 WARZYWA, OWOCE, JAJA;

  W ZWIĄZKU Z REZYGNACJĄ DOSTAWCY

  załącznik:

  Informacji_o_wyborze_oferty_w_czesci_nr_2_w_zwiazku_z_rezygnacja.pdf

 • Sprostowanie do informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty z dn. 9.07.2018 r

  Sprostowanie do informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty z dn. 9.07.2018 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na sukcesywną dostawę artykułów spożywczych do Zespołu Szkół i Przedszkole w Tykocinie w roku szkolnym 2018/2019 dla części Nr 2 zamówienia "Warzywa, owoce i jaja".

  Sprostowanie_do_informacji_o_wyborze_oferty_w_czesci_nr_2.pdf

 • Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

  Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty  na "Sukcesywną dostawę artykułów spożywczych do Zespołu Szkół i Przedszkole w Tykocinie w roku szkolnym 2018/2019"

  Informacja_z_wyboru_ofert.pdf

 • Informacja z otwarcia ofert

  Informacja z otwarcia ofert na ,,Sukcesywną dostawę artykułów spożywczych w roku szkolnym 2018/2019 do Zespołu Szkół i Przedszkole w Tykocinie"

  Załącznik do pobrania:

  Informacja_z_otwarcia_ofert.pdf

 • PRZETARG NA DOSTAWĘ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH

  https://bzp.uzp.gov.pl/ZP400PodgladOpublikowanego.aspx?id=def223b2-392e-4a96-938e-3a6b901b18ba

  PRZETARG NA DOSTAWĘ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH

  OGŁOSZENIE 

  Dyrektor Zespołu Szkół i Przedszkole w Tykocinie ogłasza przetarg  nieograniczony na sukcesywne dostawy produktów spożywczych w roku szkolnym 2018/2019 dla stołówki szkolnej  w Zespole Szkół i Przedszkole w Tykocinie, ul. Kochanowskiego 1, 16-080 Tykocin.

  Zamieszczenie ogłoszenia: obowiązkowe

  Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego

  I.ZAMAWIAJĄCY

  Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie,
  ul. Kochanowskiego 1, 16-080 Tykocin.
  tel./fax 85 718 70 70.

  Osoba wyznaczona do kontaktów:
  Elżbieta Pogorzelska- główny księgowy ZSiP w Tykocinie
  Dostawy na adres: 16-080 Tykocin ul. Kochanowskiego 1.

  Postępowanie prowadzone jest na podstawie Ustawy Prawo Zamówień Publicznych z dnia 29 stycznia 2004 r. (Tekst jednolity Dz. U. z 2017 poz. 1579 z późn.zmianami) – zwanej dalej ustawą.

  Adres strony internetowej, na której zamieszczona jest Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia wraz z załącznikami: www.zsip-tykocin.edupage.org

  II. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

  1. Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
   Przedmiotem zamówienia są sukcesywne zakupy i dostawy produktów spożywczych, asortymentowo i ilościowo wyszczególnionych w załączniku        nr 1 -6 do SIWZ, do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego znajdujących się  w budynku Zespołu Szkół i Przedszkole w Tykocinie ul. Kochanowskiego  1 przez okres 10 miesięcy wg następujących części: Nr 1- Mięso i przetwory mięsne, Nr 2- Warzywa, owoce i jaja, Nr 3 – Nabiał i produkty mleczarskie, Nr 4 – Mrożonkii ryby, Nr 5 – Różne artykuły spożywcze, Nr 6 – Pieczywo.

     1.1.Rodzaj zamówienia: dostawy

     1.2.Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 03.00.00.00-1, 15.10.00.00-9, 15.11.20.00-6, 03.21.22.00-2, 03.21.21.00-1, 03.14.25.00-3, 03.22.10.00-6, 15.33.10.00-7, 03.22.21.10-7, 03.22.23.00-6, 15.50.00.00-3, 15.40.00.00-2, 15.33.11.70-9, 15.22.00.00-6, 15.89.60.00-5, 15.80.00.00-6, 15.60.00.00-4, 15.40.00.00-2, 15.81.00.00-9

    1.3.Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: tak, liczba części 6.

    1.4.Czy dopuszcza się złożenie oferty wariantowej: nie

  2. Czas trwania zamówienia lub termin wykonania: Zakończenie 30-06-2019

  III. INFORMACJA O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM

  1. WADIUM

  Infromacja na temat wadium: Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium

  1. WARUNKI UDZIAŁU W POSTEPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW

     2.1) Uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania.

  Opis sposobu dokonania oceny spełniana tego warunku

     Zamawiający nie precyzuje  szczegółowych wymagań tego warunku

   2.2) Wiedza i doświadczenie

  Opis sposobu dokonania oceny spełniana tego warunku

     Zamawiający nie stawia szczegółowych wymagań tego warunku

  2.3) Potencjał techniczny

  Opis sposobu dokonania oceny spełniana tego warunku

     Zamawiający nie stawia szczegółowych wymagań tego warunku

  2.4) Osoby zdolne do wykonania zamówienia

  Opis sposobu dokonania oceny spełniana tego warunku

     Zamawiający nie stawia szczegółowych wymagań tego warunku.

  2.5) Sytuacja ekonomiczna i finansowa

  Opis sposobu dokonania oceny spełniana tego warunku

     Zamawiający nie stawia szczegółowych wymagań tego warunku.

  1. INFORMACJA O OŚWIADCZENIACH LUB DOKUMENTACH, JAKIE MAJĄ DOSTARCZYĆ WYKONAWCY W CELU POTWIERDZENIA SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIU WYKLUCZENIU NA PODSTAWIE ART.24 UST.1 USTAWY.

  3.1) W zakresie wykazania spełnienia przez wykonawcę warunków, o których mowa w art.22 ust.1 ustawy, oprócz oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu należy przedłożyć:

  3.2) W zakresie potwierdzenia niepodlegania wykluczeniu na podstawie art.24 ust.1 ustawy należy przedłożyć :

  - oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia;

  - aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia w oparciu o art.24. ust 1 pkt 2 ustawy, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert.

  3.3) Dokumenty podmiotów zagranicznych

  Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przedkłada:

  3.3.1) dokument wystawiony w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania potwierdzający, że:

  • nie otwarto jego likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo składania ofert;

  3.4)) Dokumenty dotyczące przynależności do tej samej grupy kapitałowej

  • lista podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów albo informacji o tym, że nie należy do grupy kapitałowej;

  3.5) INNE DOKUMENTY

  Inne dokumenty niewymienione

  1. Informacja o innych oświadczeniach i dokumentach, jakie winni dostarczyć Wykonawcy: a) wypełniony i podpisany Formularz Ofertowy (zaleca się wykorzystanie wzoru stanowiącego Załącznik Nr 7do SIWZ lub przedstawienie wszelkich informacji wymaganych we wzorze). b) dokument reprezentujący Wykonawcę, z którego będzie wynikać, kto jest upoważniony do podpisania oferty (może to wynikać z wyżej wymaganego aktualnego odpisu z właściwego rejestru) wraz z upoważnieniem (pełnomocnictwem) do podpisania oferty, o ile upoważnienie to nie wynika z odpisu lub innych dokumentów dołączonych do oferty. W przypadku, gdy ofertę składają Wykonawcy ubiegający się wspólnie o udzielenie zamówienia, wymagane jest załączenie dokumentu pełnomocnictwa określającego zakres umocowania pełnomocnika ustanowionego do reprezentowania ich w postępowaniu lub do reprezentowania ich w postępowaniu oraz zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego, w myśl art. 23 ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 1) Każdy Wykonawca zobowiązany jest złożyć oddzielnie dokumenty określone w rozdz. VI pkt. 2 ust. b); 2) Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu określone w rozdz. VI pkt. 1 ust. a) SIWZ składa pełnomocnik Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w ich imieniu, bądź każdy z Wykonawców oddzielnie; 3. Informacja dotycząca oświadczeń lub dokumentów dotyczących przynależności Wykonawców do tej samej grupy kapitałowej. 1) W przypadku przynależności do grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. Nr 50, poz. 331, ze zm.), Wykonawca winien złożyć wraz z ofertą - zgodnie z treścią art. 26 ust.2d ustawy Prawo zamówień publicznych - listę podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 24 ust. 2 pkt. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych. 2) W przypadku braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. Nr 50, poz. 331, ze zm.), Wykonawca składa informację, że nie należy do grupy kapitałowej, o której mowa w art. 24 ust. 2 pkt. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.

  IV : PROCEDURA

  4.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA

  4.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony.

  4.2) KRYTERIA OCENY OFERT

  4.2.1) Kryteria oceny ofert: cena oraz inne kryteria związane z przedmiotem zamówienia:

  • 1 - Cena - 60
  • 2 – Czas dostawy - 40

  4.3) ZMIANA UMOWY

       1. Stała cena przez 10 miesięcy

       2. Przewiduje się tylko zmiany cen wynikające ze zmiany stawek VAT,  do zawartej umowy w  stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy:

  4.4) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

  4.4.1) Adres strony internetowej, na której jest dostępna specyfikacja istotnych warunków zamówienia:  www.zsip-tykocin.edupage.org
  Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać pod adresem: Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie. Ul. Kochanowskiego 1,16-080 Tykocin  tel. (85) 718 16 85

  IV.4.2) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert:        05-07-2018 godzina 8:45, miejsce: Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie ul. Kochanowskiego 1, 

  16-080 Tykocin,  Sekretariat szkoły - parter budynku.

  4.4.3) Termin otwarcia ofert: 05-07-2018. o godz. 9:00

  4.4.4) Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).

  4.4.5) Czy przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: nie

  Ogłoszenie zostało zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznych dnia ……….

  Tykocin dnia 27-06-2018

   

  ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA:

  siwz_zywienie_II.doc

  Zalacznik_1_mieso.xls

  Zalacznik_2_warzywa_owoce-1.xls

  Zalacznik_3_nabial.xls

  Zalacznik_4_mrozonki.xls

  Zalacznik_5_art_spozywcze.xls

  Zalacznik_6_pieczywo.xls

  Zalacznik_Nr_7_Formularz_ofertowy.docx

  Zalacznik_Nr_8_Oswiadczenie_wykonawcy_Art._25a_ust.1.docx

  Zalacznik_Nr_9_Oswiadczenie_dotyczace_przynaleznosci_do_tej_samej_grupy_kapitalowej.docx

  Zalacznik_Nr_10_Oswiadczenie_RODO.docx 

  Zalacznik_Nr_11_Projekt_umowy.docx

   

 • Czas na rower! Zadbaj o bezpieczeństwo!

  Czas na rower! Zadbaj o bezpieczeństwo!

  Czas na rower! Zadbaj o bezpieczeństwo!

  Coraz chętniej wybieramy się na spacery i zachęcamy dzieci do wiosennej aktywności, jak zacząć sezon rowerowy? Na lekcji techniki zostały przypomniane przepisy ruchu drogowego i wykonane przez uczniów prace plastyczne.

  Hasło brzmiało: „CHCESZ ŻYĆ? Noś Odblaski. Włącz Myślenie”.  Udział w konkursie był doskonałą okazją do zaprezentowania i promowania ciekawych form edukacji dzieci i młodzieży w zakresie wychowania komunikacyjnego naszej placówki.

  Zapraszam do obejrzenia prac, które zostały zaprezentowane na holu głównym naszej szkoły ;-).

  Opracowała: Bogusława Najecka

 • Wyniki szkolnego konkursu plastyczno-literackiego „Polska – moja ojczyzna”

  Wyniki szkolnego konkursu plastyczno-literackiego „Polska – moja ojczyzna”

  1918 – 2018, czyli 100 lat Niepodległej

  Wyniki szkolnego konkursu plastyczno-literackiego

  „Polska – moja ojczyzna”

  Organizatorki - mgr Marta Papis i  mgr Magdalena Lenczewska

  Uczestnicy konkursu:

   szkoła podstawowa

   klasa Ia: Damian Gołębiewski, Dominika Ostrowska, Oliwia Gołębiewska, Zuzanna Topczewska, Sebastian Wnorowski; klasa Ib: Zuzanna Zielińska, Maja Matyszewska, Kuba Olszewski, Maciej Jabłoński, Maciej Mielechowicz, Amelia Jackowska, Angelika Marciszewska, Bartłomiej Wądołowski; klasa IIa: Karol Kopczewski, Olaf Grochecki, Patryk Sadowski, Dawid Orzechowski, Kuba Malecki; klasa IIIa: Karolina Ciborowska, Oliwia Rakowicz, Maja Sikorska, Julita Kienigsman, Mateusz Mielechowicz; klasa IIIc: Gabriela Szafrańska, Natalia Ostrowska, Julia Ostrowska; klasa VIa: Zuzanna Buraczewska, Bożena Demurat, Wojciech Szafrański, Patrycja Choińska; klasa VIb: Kacper Baczewski, Oliwia Koroś

  gimnazjum

  klasa IIa: Ewelina Kołnier, Emilia Wądołowska, Oliwia Malinowska, Julia Pogorzelska, Marlena Sadowska, Izabella Ostrowska;  klasa IIIa: Aleksandra Maliszewska

  Komisja w składzie: mgr Ireneusz Przeździecki, mgr Katarzyna Strelczuk  i mgr Grażyna Maciejewska – uwzględniła następujące kryteria oceny prac konkursowych:

   - ich związek z naszą Ojczyzną, jej przeszłością  i teraźniejszością,  kulturą, tradycją;  wydarzeniami związanymi z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości,

  - tematyka musiała wyrażać więzi z krajem ojczystym, uczucia i postawy patriotyczne          (w ujęciu symbolicznym).

  WYNIKI

  KLASY I-III SP – plakat

   I miejsce: Maciej Jabłoński kl. Ib, Kuba Olszewski kl. Ib

  II miejsce: Julita Kienigsman kl. IIIa, Natalia Ostrowska kl. IIIc , Gabriela Szafrańska kl. IIIc

  III miejsce: Oliwia Rakowicz kl. IIIa, Sebastian Wnorowski kl. Ia

  Wyróżnienie: Angelika Marciszewska kl. Ib, Zuzanna Topczewska kl. Ia, Karolina Ciborowska kl. IIIa

  KLASY IV-VII SP  i  II-III G – plakat

  I miejsce: Ewelina Kołnier kl. IIa

  II miejsce: Izabella Ostrowska kl. IIa

  III miejsce: Wojciech Szafrański kl. VIb

  Wyróżnienie: Aleksandra Maliszewska kl. IIIa

  KLASY IV-VII SP  i  II-III G –  praca literacka - wiersz

  I miejsce: Kacper Baczewski kl. VIb

  II miejsce: Oliwia Koroś kl. VIb

  III miejsce: Emilia Wądołowska kl. IIa

  Wyróżnienie: Marlena Sadowska kl. IIa

   

  Wręczenie nagród odbędzie się na najbliższym apelu szkolnym. Wyróżnione wiersze zostaną opublikowane na łamach  gazetki  szkolnej TO MY (nr V/VI).

  Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do włączania się w kolejne przedsięwzięcia!

   

   

  opracowała: mgr Marta Papis

   

 • Zebranie z rodzicami

  Dnia 22 maja 2018r. o godz. 1515 odbędą się wywiadówki klasowe.

  Do godz. 1615 odbędą się konsultacje wszystkich nauczycieli przedmiotowców z rodzicami.

 • Stulecie Niepodległości w barwach Biało-czerwonych

  Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły biorą udział w konkursie „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych”, który realizowany jest z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.  Organizowany jest on przez Podlaskiego Kuratora Oświaty wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Białymstoku i Podlaską Rodziną Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej.

  Celem konkursu jest zorganizowanie przedsięwzięcia, które zintegruje społeczność szkolną podczas przygotowywania świątecznych dekoracji w szkole lub na zewnątrz budynku szkolnego.

  Poniższa prezentacja ilustruje działalność społeczności naszej szkoły. 

  Prezentacja do pobrania:

  Stulecie_Niepodleglosci_w_barwach_Bialo-czerwonych_prezentacja.pptx

 • 08.05.2018

  Moduł Osiągnięcia uczniów został zmodyfikowany

 • III miejsce Gimnazjum, a IV Szkoła Podstawowa w Eliminacjach Powiatowych XLI Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  III miejsce Gimnazjum, a IV Szkoła Podstawowa w Eliminacjach Powiatowych XLI Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  III miejsce Gimnazjum, a IV Szkoła Podstawowa w Eliminacjach Powiatowych XLI Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa 
  w Ruchu Drogowym

   

  W Turnieju uczestniczyły drużyny szkół podstawowych i gimnazjalnych: Złotorii, Turośni Kościelnej, Suraża, Choroszczy, Tykocina, Gródka, Płonki Kościelnej, Poświętnego oraz gospodarzy Juchnowca Górnego. Łącznie uczestniczyło 15 drużyn (54 zawodników). Zmagania rozpoczęły się od testu teoretycznego z wiedzy dotyczącej zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych oraz sytuacji w ruchu drogowym. Następnie uczestnicy turnieju pod okiem przedstawiciela Policji sprawdzili swoje umiejętności praktyczne na torze przeszkód, który musieli pokonać na rowerach. Ponadto każda drużyna wykonała zadania praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod okiem Pani Wandy Nowackiej - Instruktora w Zarządzie Rejonowym PCK w Białymstoku.

  Najlepsze drużyny oraz zawodnicy otrzymali z rąk Pani Jolanty Den- Wicestarosty Powiatu Białostockiego i Pana Michała Marcina Freino- Dyrektora WORD w Białymstoku dyplomy, statuetki, nagrody rzeczowe oraz karty podarunkowe do sklepu decathlon  o wartości 50 zł ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Białymstoku oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku.

  Szkołę Podstawową w Tykocinie reprezentowali uczniowie kl.VA: Diana Kwiatkowska, Natalia Malesińska, Norbert Okuła i Filip Skłodowski, a Gimnazjum: Jakub Rusiecki, Szymon Paszkowski, Robert Kropiewnicki

  Reprezentacje naszych szkół, czyli SP i Gimnazjum do egzaminu z cz. teoretycznej przygotowała mgr Bogusława Najecka, z cz. praktycznej  mgr Artur Wiśniewski.

   

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie
  ul. Kochanowskiego 1
  16-080 Tykocin
 • 85 718 70 70

Galeria zdjęć