Szkolny konkurs plastyczno-literacki

„Polska – moja ojczyzna”

KLASY I-III SP – plakat

I miejsce: Maciej Jabłoński kl. Ib, Kuba Olszewski kl. Ib

II miejsce: Julita Kienigsman kl. IIIa, Natalia Ostrowska kl. IIIc , Gabriela Szafrańska kl. IIIc

III miejsce: Oliwia Rakowicz kl. IIIa, Sebastian Wnorowski kl. Ia

Wyróżnienie: Angelika Marciszewska kl. Ib, Zuzanna Topczewska kl. Ia, Karolina Ciborowska kl. IIIa.

Wyróżnienie: Marlena Sadowska kl. IIa

Uczniów do konkursu przygotowały: p. Marta Papis i p. Magdalena Lenczewska.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Informatyki

Wiktor Truskolawski, uczeń klasy VIIb uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

Ucznia do konkursu przygotowała p. Marzena Zembko.

Laureaci XI Regionalnego Konkursu "Mistrz Origami"

Sebastian Zembko, uczeń klasy IV b, zajął I miejsce w kategorii origami modułowe (wiek 10 - 14 lat) XI Regionalnego Konkursu "Mistrz Origami".

Wiktoria Grochecka, uczennica klasy Va, zajęła II miejsce w kategorii kompozycje kwiatowe  (wiek 10 - 14 lat) XI Regionalnego Konkursu "Mistrz Origami".

Organizatorami konkursu była Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku oraz Białostocki Klub Polskiego Centrum Origami.

Uczniów do konkursu przygotowała p. Elżbieta Popławska.

Wojewódzki Konkurs z informatyki pt. "Wirtualny spacer po szkole"

Tomasz Karwowski, Karol Grzesiuk, Damian Rutkowski zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu z informatyki pt. "Wirtualny spacer po szkole".

Uczniów do konkursu przygotowała p. Marzena Zembko.

Konkurs „Piosenki pokolenia naszych rodziców”

Kamila Jabłońska uczennica klasy 5b zajęła I miejsce w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej w XI Konkursie „Piosenki pokolenia naszych rodziców” – Tykocin 2018, zajęła I miejsce w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej w Konkursie „Piosenki patriotycznej w Studziankach” oraz zdobyła wyróżnienie w Łapskiej Akademii Wokalnej.

Żaneta Okuła uczennica klasy 3a gimnazjum otrzymała nagrodę publiczności w XI Konkursie „Piosenki pokolenia naszych rodziców” – Tykocin 2018, zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w Łomży w kategorii gimnazjum oraz zdobyła wyróżnienie w Łapskiej Akademii Wokalnej.

Julia Statkiewicz uczennica klasy 2b gimnazjum zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w Łomży w kategorii gimnazjum, otrzymała wyróżnienie w kategorii gimnazjum w XI Konkursie „Piosenki pokolenia naszych rodziców” – Tykocin 2018 oraz zdobyła wyróżnienie w Łapskiej Akademii Wokalnej w kategorii gimnazjum.

Uczennice do konkursów przygotowała p. Joanna Grodzka – Kulikowska.

Turniej ” Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”

Uczniowie klasy 2a gimnazjum Jakub Rusiecki, Szymon Paszkowski i Konrad Tyborowski zajęli III miejsce w powiecie w „Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”.

Konkurs „Bezpieczny powiat”

Artur Słowikowski uczeń klasy 7A oraz Amelia Truskolaska i Magdalena Ciborowska uczennice klasy 7B zajęli II miejsce w powiecie w konkursie „Bezpieczny powiat”.

Uczniów do konkursów przygotowali: p. Bogusława Najecka i p. Artur Wiśniewski.

Konkurs przedmiotowy z informatyki

Wiktor Truskolawski uczeń klasy 7B został Laureatem Konkursu Przedmiotowego z Informatyki w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Informatyki.

Mistrz Origami

Sebastian Zembko uczeń klasy 4B zajął I miejsce w konkursie „Mistrz Origami”.

Wiktoria Grochecka uczennica klasy 5A zajęła II miejsce w konkursie „Mistrz Orgiami”.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Amelia Truskolaska uczennica klasy 7B otrzymała wyróżnienie w Kangurze Matematycznym.

Uczniów do konkursów przygotowała p. Elżbieta Popławska.

Konkurs historyczny

Julia Rakowicz uczennica klasy 7B otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Hetmany- Stefan Czarniecki”.

Aleksandra Maliszewska uczennica klasy 3a Gimnazjum otrzymała wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Historyczno-Literackim „By czas nie zaćmił i niepamięć” w poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej.

Współorganizatorem konkursu jest Podlaski Kurator Oświaty.

Magdalena Giermoła, Patrycja Grabowska i Patrycja Komorowska uczennice klasy 3b Gimnazjum zajęły I miejsce w integracyjnych Zawodach „Integracja pod buławą”.

Uczennice klasy 3b Gimnazjum Angelika Dąbrowska, Magdalena Giermoła, Patrycja Komorowska wzięły udział w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „O tym nie można zapomnieć…”. Spotkania z osobami, które przeszły piekło obozów koncentracyjnych i deportacji. W tym konkursie zostały wyróżnione jedną z pięciu przyznanych równorzędnych nagród i zakwalifikowały się do wyjazdu do niemieckiego obozu koncentracyjnego Ravensbrucks na obchody międzynarodowe rocznicy wyzwolenia.

Uczniów do konkursów przygotował p. Ireneusz Przeździecki.

Konkurs plastyczny

Uczennice: Gabriela Szafrańska z kl. 3C SP zajęła II miejsce za wykonanie kapelusza, a Daria Szostak z kl. 7B SP zajęła I miejsce za wykonanie korali w XI Diecezjalnym Balu Charytatywnym Szkolnych Kół Caritas w Łomży – „Bal u Hanki Bielickiej”.

Uczennice do konkursu przygotowały: p. Katarzyna Grzesiuk, p. Katarzyna Jarocka, p. Magdalena Lenczewska.