• ROK 2023/2024

• Igrzyska dzieci- szkoły małe

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tykocinie we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2022-2023 w Igrzyskach Dzieci Szkół małych w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego, w klasyfikacji

dziewcząt I miejsce, chłopców IV miejsce. Nasza szkoła w klasyfikacji ogólnej zajęła I miejsce🏆.

Ogromne brawa i serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom biorącym udział w reprezentowaniu naszej szkoły i Gminy Tykocin na zawodach sportowych na szczeblu powiatowym, półfinale Województwa oraz Finale Województwa.❤❤❤❤

14.03.2024r. w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Indywidualnym tenisie stołowym Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Karolina Wiśniewska wywalczyła III miejsce w Województwie!!

Ogromne brawa!!!

Serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom!

Mistrzostwa Grupy Południowej w piłce siatkowej chłopców 4-ki

15.03.2024r. w Białowieży rozegraliśmy Mistrzostwa Grupy Południowej w piłce siatkowej chłopców 4-ki. Nasz zespół zajął I miejsce i wywalczył awans do Mistrzostw Województwa Podlaskiego.🏆

Wielkie brawa za grę i sportową postawę.

Ćwierćfinał Mistrzostw Grupy Południowej tj. 1/4 Mistrzostw Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej dziewcząt

19.03.2024 r. w Tykocinie odbył się ćwierćfinał Mistrzostw Grupy Południowej tj. 1/4 Mistrzostw Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej dziewcząt.

Udział wzięły 4 drużyny (z Bielska Podlaskiego, Moniek, Tykocina i Kleszczel). Gra odbyła się system "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów.

Drużyny uplasowały się na następujących miejscach:

I miejsce Bielsk Podlaski

II miejsce Mońki  (te zespoły awansują do 1/2 Mistrzostw Województwa Podlaskiego)

III miejsce Tykocin

IV miejsce Kleszczele.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom wspaniałej gry.

Dziękujemy serdecznie Panu Mieczysławowi Rutkowskiemu za sędziowanie meczy.

Półfinał województwa w piłce siatkowej chłopców klas 7 i 8

20.03.2024 w SP2 w Mońkach odbył się półfinał województwa w piłce siatkowej chłopców klas 7 i 8.

Nasza drużyna zajęła 3 miejsce👏

1 miejsce Bielsk Podlaski,

2 miejsce Mońki

Gratulacje 👏

Wojewódzki Konkurs Plastyczno -Informatyczny "Bezpieczny Internet"

Uczennica Klaudia Wnorowska zajęła III miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie Plastyczno -Informatycznym "Bezpieczny Internet" Białystok 2024.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Marzena Zembko.