Osiągnięcia uczniów

ROK 2018/2019

25 października 2018r. odbył się szkolny etap wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii. Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Oliwia Malinowska z kl. IIIA gimnazjum.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Agnieszka Przeździecka.

Łapska Akademia Wokalna Kamila Jabłońska, uczennica klasy VI b, zdobyła wyróżnienie w Łapskiej Akademii Wokalnej w kategorii klas IV-VII szkoły podstawowej.

Uczennicę do konkursu przygotowała pani Joanna Grodzka - Kulikowska.

XII Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej “Polska to my” w Łomży Julia Statkiewicz, uczennica klasy III b gimnazjum, zajęła I miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej “Polska to my” w kategorii wiekowej klas VII-VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjum.

Uczennicę do konkursu przygotowała pani Joanna Grodzka - Kulikowska.

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z informatyki

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Wiktor Truskolawski,  Kamil Ciołko, Sebastian Ostrowski.

Uczniów do konkursu przygotowały p. Marzena Zembko, p. Bogusława Najecka.

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii

Oliwia Malinowska uczennica klasy IIIA gimnazjum zakwalifikowała się z etapu rejonowego na etap wojewódzki wojewódzkiego przedmiotowego konkursu z biologii.Gratulacje.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Agnieszka Przeździecka.

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z informatyki

Uczeń klasy VIIIB szkoły podstawowej Wiktor Truskolawski zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z informatyki. Gratulacje.

Ucznia do konkursu przygotowała p. Marzena Zembko.

• Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie
    ul. Kochanowskiego 1