Nawigacja

Nawigacja

Osiągnięcia uczniów

ROK 2018/2019

Osiągnięcia uczniów w  roku szkolnym 2018/2019

 


Uczennica Kinga Cimoch z klasy VIIa szkoły podstawowej zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym pt. „Dobro musi zwyciężyć – prześlij dalej” upamiętniającym postać Ireny Sendlerowej – patronki roku 2018. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku we współpracy z Regionalnym Koordynatorem ds. Filatelistyki Poczty Polskiej w Białymstoku i Wydawnictwem Literatura.

Uczennicę do konkursu przygotowała mgr Marta Papis.


 

             Uczennice klasy IIIA gimnazjum: Ewelina Kołnier, Małgorzta Markowska, Emilia               Wądołowska zostały finalistkami Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego                          pt. "Wirtualny spacer po szkole". 

            Uczennice do konkursu przygotowała p.Marzena Zembko


Oliwia Malinowska uczennica klasy III A Gimnazjum zakwalifikowała się z etapu rejonowego na etap wojewódzki konkursu przedmiotowego z biologii.

 

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Agnieszka Przeździecka.


Wiktor Truskolawski uczeń klasy VIII B został podwójnym laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

 

Ucznia do konursu przygotowała p. Marzena Zembko.


Julia Statkiewicz uczennica klasy III B Gimnazjum zajęła I miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej w Łomży.

Kamila Jabłońska uczennica klasy VI B otrzymała wyróżnienie w Łapskiej Akademii Wokalnej.

 

Uczennice do konkursu przygotowała p. Joanna Grodzka-Kulikowska.


Amelia Truskolaska uczennica klasy VIII B zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu z matematyki.

 

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Elżbieta Popławska.


Kamil Ciołko uczeń klasy VII A oraz Sebastian Ostrowski uczeń klasy VIII A zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursu z informatyki.

 

Uczniów do konkursu przygotowała p. Bogusława Najecka.


Reprezentanci naszej szkoły w składzie: Magdalena Ciborowska, Amelia Truskolaska i Artur Słowikowski uczniowie klasy VIII zajęli V miejsce w konkursie „Bezpieczny Powiat Białostocki”, startowało 18 drużyn.

Uczniów do konkursu przygotowali: p. Bogusława Najecka i p. Artur Wiśniewski.


25 października 2018r. odbył się szkolny etap wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii. Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Oliwia Malinowska z kl. IIIA gimnazjum.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Agnieszka Przeździecka.


Łapska Akademia Wokalna Kamila Jabłońska, uczennica klasy VI b, zdobyła wyróżnienie w Łapskiej Akademii Wokalnej w kategorii klas IV-VII szkoły podstawowej.

Uczennicę do konkursu przygotowała pani Joanna Grodzka - Kulikowska.


XII Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej “Polska to my” w Łomży Julia Statkiewicz, uczennica klasy III b gimnazjum, zajęła I miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej “Polska to my” w kategorii wiekowej klas VII-VIII szkoły podstawowej i klas III gimnazjum.

Uczennicę do konkursu przygotowała pani Joanna Grodzka - Kulikowska.


Wojewódzki konkurs przedmiotowy z informatyki

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Wiktor Truskolawski,  Kamil Ciołko, Sebastian Ostrowski. 

Uczniów do konkursu przygotowały p. Marzena Zembko, p. Bogusława Najecka.


Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii

Oliwia Malinowska uczennica klasy IIIA gimnazjum zakwalifikowała się z etapu rejonowego na etap wojewódzki wojewódzkiego przedmiotowego konkursu z biologii.Gratulacje.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Agnieszka Przeździecka.


Wojewódzki konkurs przedmiotowy z informatyki

Uczeń klasy VIIIB szkoły podstawowej Wiktor Truskolawski zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z informatyki. Gratulacje.

Ucznia do konkursu przygotowała p. Marzena Zembko.


Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii

Uczennica klasy IIIA gimnazjum  Oliwia Malinowska została laureatką Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Agnieszka Przeździecka.


Wojewódzki Konkurs Informatyczny pt. "Wirtualny spacer po szkole"

Uczennice klasy IIIA gimnazjum: Ewelina Kołnier, Małgorzta Markowska, Emilia Wądołowska zostały finalistkami Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego pt. "Wirtualny spacer po szkole". 

Uczennice do konkursu przygotowała p.Marzena Zembko


Julia Rakowicz uczennica klasy VIII B zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska Nasza Niepodległa”.

Michał Milewski uczeń klasy V A otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska Nasza Niepodległa”.

Patryk Wądołowski uczeń klasy VIII A zajął XV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – etap rejonowy.

Patryk Wądołowski uczeń klasy VIII A zajął I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Kartki z historii Polski dla klas VII-VIII województwa podlaskiego.

 

Uczniów do konkursów przygotował p. Ireneusz Przeździecki.


         Norbert Okuła ze Szkoły Podstawowej w Tykocinie zajął I miejsce w klasyfikacji                    indywidualnej szkół podstawowych w grupie II  na etapie powiatowym w Turnieju                    Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

            Ucznia do konkursu przygotowali:  Bogusława Najecka i Artur Wiśniewski


IX miejsce w Mistrzostwach   Województwa  Podlaskiego w piłce siatkowej dziewcząt klas V- VI zajęły Grabowska Oliwia, Jackowska Nikola, Białecka Dominika, Wesołowska Natalia, Kamińska Amelia, Kamińska Dominika, Malesińska Natalia, Grochecka Wiktoria, Dzienis  Gabriela rezerwa.

 

XIII miejsce w Mistrzostwach   Województwa  Podlaskiego w piłce siatkowej chłopców klas V-VI zajęli Jakub Dowgiało, Maksymilian Klepacki, Kacper Grabowski, Krystian Kopczewski, Bartłomiej Rogowicki, Norbert Okuła, Niemczynowicz Jan, Kamil Mróz, Jakub Jabłoński.

 

3 miejsce Rogowicki Bartłomiej, 6 miejsce Dowgiało Jakub w ½  Mistrzostw Województwa Podlaskiego w drużynowych biegach przełajowych.

 

Igrzyska młodzieży szkolnej LA, w ½ Mistrzostwach Województwa Podlaskiego 6 miejsce Karwowska Magdalena i 7 miejsce Paulina Trypuć w biegu na 300 metrów, 4 miejsce Ewelina Kołnier ma 1000 metrów, 5 miejsce Daria Szostak i 7 miejsce Amelia Truskolaska w pchnięciu kulą.  8 miejsce dziewcząt  w ogólnej klasyfikacji. 8 miejsce Michał Malinowski w biegu na 100 metrów, 2 miejsce Jakub Rusiecki w biegu na 300 metrów, awans; 1 miejsce Hubert Okuła na 1000 metrów, awans; 4 miejsce Konrad Tyborowski na 2000 metrów, 2 miejsce sztafeta 4x100 – Malinowski Michał, Rusiecki Jakub, Markowski Sebastian, Bąk Adrian, awans; 1 miejsce Jakub Pogorzelski w rzucie oszczepem, 5 miejsce Hubert Rutkowski w pchnięciu kulą; 3 miejsce Dawid Sowiński w rzucie dyskiem

 

Igrzyska dzieci w LA ½  Mistrzostw Województwa Podlaskiego   9 miejsce dziewcząt – klasyfikacja ogólna. 6 miejsce Kamińska Amelka- 200 metrów, 7 miejsce Dominika Kamińska w skoku w dal, 7 miejsce Jabłońska Amelia w pchnięciu kulą, 6 miejsce sztafeta 4x60,7 miejsce klasyfikacja ogólna chłopców, 1 miejsce Rogowicki Bartłomiej w biegu na 600 metrów ; 4 miejsce Dowgiało Jakub w biegu na 1000 metrów, ;  4 miejsce Krystian Kopczewski w pchnięciu kulą, 2 miejsce Sebastian Zembko, ; 8 miejsce sztafeta 4x60 chłopców

 

 Finał Województwa Podlaskiego w Igrzyskach  Młodzieży szkolnej w Lekkiej atletyce  , 8 miejsce  Ewelina Kołnier w biegu na 1000 metrów, 11 miejsce Jakub Rusiecki w biegu na 300 metrów, 7 miejsce Okuła Hubert i 13 miejsce Pawiński Bartosz w biegu na 1000 metrów, 14 miejsce Sowiński Dawid w rzucie dyskiem, 15 miejsce sztafeta 4x100 chłopców.

05.06 Finał Województwa Podlaskiego w Igrzyskach  dzieci w indywidualnej LA w biegu na 600m Bartłomiej Rogowicki – 6 miejsce,  1000m Jakub Dowgiało – 12 miejsce, rzut dyskiem Sebastian Zembko – 10 miejsce.

 

Do zawodów sportowych uczniów przygotowali: Marta Białecka, Mieczysław Rutkowski, Artur Wiśniewski, Wlademar Grzegorzewski.

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie
    ul. Kochanowskiego 1
    16-080 Tykocin
  • 85 718 70 70

Galeria zdjęć