Osiągnięcia uczniów

ROK 2016/2017

Uczniowie klasy IIIB gimnazjum: Cezary Zembko,  Kacper Dąbrowski, Łukasz Demurat i Natalia Frankowska zostali finalistami Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki pt. "Wirtualny spacer po szkole".

Uczniów do konkursu przygotowała p. Marzena Zembko.

Żaneta Okuła z klasy IIa Gimnazjum otrzymała wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Kolędy i Pastorałki Współczesnej „Kantyczka”.
Julia Statkiewicz z klasy Ib Gimnazjum otrzymała wyróżnienie w VI Podlaskim Konkursie Kolęd w Czarnej Białostockiej.
Kamila Jabłońska z klasy IVb Szkoły Podstawowej zajęła II miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Kolęd w Kruszewie.

Uczennice do konkursu przygotowała p. Joanna Grodzka-Kulikowska

Wiktoria Toczydłowska z klasy IIIa Gimnazjum zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Jolanta Frąckiewicz.

Wiktoria Toczydłowska z klasy IIIa Gimnazjum zakwalifikowała się do etapu rejonowego przedmiotowego konkursu z biologii.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Agnieszka Przeździecka.

Amelia Truskolawska z klasy VIs Szkoły Podstawowej zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Teresa Kunicka.

Sebastian Ostrowski z klasy VIa Szkoły Podstawowej zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

Ucznia do konkursu przygotowała p. Bogusława Najecka.

Krystian Konopko z klasy VIa Szkoły Podstawowej zajął IV miejsce na etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.
Uczniowie z klasy Vb Szkoły Podstawowej: Jan Jabłoński, Anna Korzińska, Patrycja Łażewska zakwalifikowali się do etapu centralnego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Hetmany, Stefan Czarniecki – kategoria wiedza”.

Uczniów do konkursu przygotował p. Ireneusz Przeździecki.

Żaneta Okuła zdobyła wyróżnienie w X konkursie „Piosenki pokolenia naszych rodziców”.

Julia Statkiewicz zdobyła wyróżnienie w X konkursie „Piosenki pokolenia naszych rodziców”.

Kamila Jabłońska zdobyła wyróżnienie w X konkursie „Piosenki pokolenia naszych rodziców’.

Uczennice do konkursu przygotowała p. J. Grodzka – Kulikowska

Krystian Konopko zajął IV miejsce na etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.

Do konkursu ucznia przygotował p. I. Przeździecki.

Jan Jabłoński, Patrycja Łażewska, Anna Korzińska wzięli udział w finale centralnym      w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Hetmany – wiedza, projekt”.

Do konkursu uczniów przygotował p. I. Przeździecki.

Julia Pogorzelska zajęła VI miejsce, Jakub Rusiecki zdobył wyróżnienie w Konkursie Historycznym „Śladami lokalnych bohaterów powstania styczniowego – Powstanie Styczniowe na Białostocczyźnie”.

Do konkursu uczniów przygotował p. I. Przeździecki.

Damian Frankowski zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Polska Nasza Niepodległa…” .

Do konkursu ucznia przygotował p. I. Przeździecki.

Wiktoria Toczydłowska zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym – gen. Władysław Anders.

Do konkursu uczennicę przygotował p. I. Przeździecki.

Wiktoria Toczydłowska zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Wielcy Polacy – ich dokonania i zasługi”.

Do konkursu uczennicę przygotował p. I. Przeździecki.

Uczniowie: Kacper Kuchna, Damian Matyszewski, Kamil Nartowicz, Patryk Okuła zajęli V miejsce w Integracyjnych zawodach „Integracja pod buławą”.

Do zawodów uczniów przygotował p. I. Przeździecki.

Emilia Nartowicz wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Historyczno – Literackim „By czas nie zaćmił i niepamięć”. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej.

Do konkursu uczennicę przygotował p. I. Przeździecki.

Wiktoria Toczydłowska zajęła III miejsce w kategorii prezentacja multimedialna  w Ogólnopolskim Konkursie Historyczno – Literackim „Polskie więźniarki w Ravensbrück”.

Do konkursu uczennicę przygotował p. I. Przeździecki.

Uczniowie: Mateusz Gąsowski, Emilia Nartowicz, Oliwia Potocka, Karolina Wołosik pod opieką p. I. Przeździeckiego wzięli udział w prezentacji ogólnopolskiej Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „O tym nie można zapomnieć…”- spotkania z osobami, które przeszły piekło obozów koncentracyjnych i deportacji.

Uczennice: Dominika Kamińska, Wiktoria Grochecka, Amelia Kamińska, Urszula Pogorzelska zdobyły wyróżnienie w Konkursie Mistrz Origami.

Uczennice do konkursu przygotowała p. E. Popławska.

Uczniowie klas II-VI SP i Ib G zdobyli wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2017”.

Uczniów do konkursu przygotowała p. E. Popławska.

• Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie
    ul. Kochanowskiego 1