Osiągnięcia uczniów

ROK 2019/2020

Uczennica Kamila Jabłońska z klasy VII B szkoły podstawowej zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Piosenki i Poezji Patriotycznej „Polska to my” w Łomży.

Uczennicę do konkursu przygotowała p. Joanna Grodzka - Kulikowska

Najwyższe osiągnięcia w sporcie szkolnym 2019-2020

Udział w Finale Wojewódzkim Dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych kl 7-8

W Półfinale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych reprezentacja naszej szkoły zajęła:

2 miejsce Monika Malinowska kl 4A,

8 miejsce Dominika Białecka kl 6S,

8 miejsce Jakub Dowgiało kl 6S,

7 miejsce Bartłomiej Rogowicki kl 7B,

6 miejsce  Paulina Trypuć kl 8A,

7 miejsce Kinga Cimoch kl 8A

7 Miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym reprezentantki klasy 6s

Dominika Białecka,

Natalia Wesołowska,

Nikola Jackowska

2 Miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Indywidualnym Tenisie Stołowym – Jakub Dowgiało kl 6S

4 Miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Dziewcząt kl 7-8

2 Miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Mini Piłce Siatkowej kl – 6S i awans do ścisłej ósemki  Mistrzostw Województwa Podlaskiego

Większość zawodów z II semestru się nie odbyła z powodu zawieszenia zajęć.

Do zawodów uczniów przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego: Marta Białecka, Artur Wiśniewski, Mieczysław Rutkowski

Sprawozdanie z Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2020 przeprowadzonym za pomocą internetu wzięło udział 24 uczniów naszej szkoły.  Konkurs odbył się 2, 3, 4 czerwca 2020 roku. Dwoje uczniów uzyskało wynik bardzo dobry: Gabriela Szafrańska – klasa 5b oraz Wojciech Szafrański – klasa 8a. Troje uczniów otrzymało wyróżnienie: Natalia Backiel – klasa 4a, Zofia Rudawska – klasa 4a oraz Kamila Piotrowska – klasa 5b.

Dziękuję bardzo p. Wiesławie Grądzkiej oraz p. Joannie Ostrowskiej za pomoc w przeprowadzeniu Kangura w klasach trzecich.

Sprawozdanie z XIII Regionalnego Konkursu „Mistrz Origami”

W XIII Regionalnym Konkursie Mistrz Origami zorganizowanym  przez Szkołę Podstawową nr 47 w Białymstoku wzięły udział cztery uczennice naszej szkoły: Klaudia Klimaszewska, Justyna Kossakowska,  Zofia Malecka i Kamila Piotrowska (kl. V b). Wszystkie dziewczęta zdobyły wyróżnienie w tym konkursie.

Uczniów do konkursu przygotowała p.Elżbieta Popławska

• Zespół Szkolno - Przedszkolny w Tykocinie
    ul. Kochanowskiego 1