• IGRZYSKA DZIECI SZKÓŁ MAŁYCH

• I miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci Szkół Małych- dziewczęta.

Zapalenie znicza, podniesienie sztandaru, podsumowanie rywalizacji szkół i wręczenie pucharów oraz medali. Tak w czwartek 21 września 2021r. rozpoczęto nowy sportowy rok szkolny.

Nasza szkoła zdobyła I miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci Szkół Małych- dziewczęta.

Puchar odebrała Pani Dyrektor mgr Maria Anna Frankowska.

Autor zdjęć: Wojciech Cymbalisty

• Classio- Prototyp- Testy

• W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej szkole Pana Marcina Pogorzelskiego. Dzięki niemu dwie klasy z naszej szkoły miały możliwość testowania nowego robota edukacyjnego Classio systemu ClassWise. Dzieci korzystały między innymi z Classpadów rozwiązując quizy tematyczne i świetnie się przy tym bawiąc. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• Szkoła pełna talentów

• Pomóżcie nam zbierać Talenciaki!

Akcja rozpoczyna się 01.09.2023 – potrwa do 5 listopada 2023r., będzie polegała na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły. Talenciaki będą otrzymywali Państwo podczas zakupów w Lidlu (za każde wydane 50 zł w tym jedno warzywo lub owoc przysługuje jeden Taleciak).

Zebrane Talenciaki można przekazać szkole w formie fizycznej (wrzucając do skrzynki na parterze) lub elektronicznej (skanując kod QR).

Szkoła zebrane Talenciaki wymienia na nagrody z katalogu Lidl (zestawy do eksperymentów, zestawy instrumentów muzycznych, tablice tematyczne, sprzęt sportowy i do rekreacji i wiele, wiele innych).

• Spotkanie z policjantem 15.09.2023.

• 15 września naszą szkołę odwiedził pan policjant. Uczniowie klas pierwszych mieli okazję porozmawiać o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze do szkoły i poza nią. Przypomnieli sobie podstawowe zasady w czasie przechodzenia przez jezdnię.🚸 IA i IB dziękują za interesującą lekcję!

• Wycieczka klas pierwszych. 14.09.2023.

• W dniu 14 wrzesień 2023, klasy IA i IB wybrały się do bajecznego miejsca jakim jest Karczmisko Uroczysko Ruczaj. Dzieci wzięły udział w warsztatach garncarskich i ceramicznych. Własnoręcznie zrobiły kubki i wazony 🙂. Wzięły udział w emocjonującej grze terenowej "W Krainie legend i baśni". Była też nauka strzelania z łuku, pokaz gigantycznych baniek mydlanych, jazda na tyrolce, ognisko i wiele innych atrakcji! To był bardzo aktywny dzień!

• DODATKOWE ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

• Drodzy rodzicie uczniów klasy 3, 4, 5 oraz 6 SP w Tykocinie.Serdecznie zapraszam do zapisów na kurs języka angielskiego. Zajęcia będą odbywały się na terenie szkoły w Tykocinie Zapisy trwają do 20 września  Więcej szczegółów w wiadomości prywatnej lub pod numerem telefonu 609 149 602.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Dziś po długiej przerwie wakacyjnej świętowaliśmy inauguracje nowego roku szkolnego 2023/2024 w każdej szkole i placówce oświatowej w Polsce, a także oficjalny początek zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W tym dniu pierwszoklasiści z naszej szkoły uczestniczyli w tradycyjnej uroczystości ślubowania.

Z tej okazji życzymy wszystkim, najmłodszym i tym nieco starszym, którzy dziś pełni nadziei przekraczają próg szkolny, aby był to rok wyjątkowy. Rok odkryć, dobrych relacji i spełniania marzeń.