• Odwiedziny wolontariuszy z Fundacji "Pomóż Im"

• W ostatnim tygodniu przed feriami dzięki wolontariuszom z Fundacji "Pomóż Im" przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-8 mogli dowiedzieć się, czym jest hospicjum, komu i jak pomaga oraz na czym polega praca w nim. Dziękujemy za cenne informacje i przyjęcie zaproszenia.

• Dzień piżamy. Ostatni dzień przed feriami.

• Piątek, piąteczek, piątunio...

Ostatni dzień przed feriami 🙂

Zrobiło się ciepło i przytulnie, pewnie za sprawą piżam i szlafroków, w które ubrani byli nasi uczniowie i nauczyciele. Wesoły akcent, że po ciężkiej pracy wybieramy się na zasłużony wypoczynek.

Udanych ferii zimowych życzy Samorząd Uczniowski!😊

• Dzień Babci i Dziadka w klasie IIc

• Z okazji Dnia Babci i Dziadka, dnia 17 stycznia, uczniowie klasy IIc zaprosili swoje babcie i dziadków na "Koncert życzeń". Seniorzy mieli okazję usłyszeć zabawne wierszyki i piosenki. Dzieci przygotowały również kilka tańców. Licznie przybyli goście zostali również zaproszeni na herbatkę i ciasto. Było mnóstwo radości.

• Podziękowania "Pola Nadziei 2023/2024"

• "Wdzięczność to jedyne uczucie, które podwaja radość".

I taką radością chcemy się z Wami podzielić. Akcje, które prowadzone były przez Szkolne Koło Caritas w pierwszym półroczu uważamy, że zakończyły się sukcesem. Wspólne zaangażowanie i empatia są inspiracją i pokazują, że małe działania mogą mieć ogromny wpływ na życie innych ludzi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Osobom zaangażowanym w organizację, promocję i prowadzenie tych akcji. Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom i Wam drodzy Uczniowie!

Dziękujemy.

• Zabawa choinkowa klas I-III

• Klasy I-III wkroczyły w Nowy Rok tanecznym krokiem .🕺💃 Wstępem do zabawy Choinkowej był piękny baśniowo - świąteczny teatrzyk. Konkursy z nagrodami i tańce umiliły czas oczekiwania na wyjątkowego gościa. Tak! Odwiedził nas Mikołaj 🎅 🎄 To był wyjątkowy dzień 🤗