• POPRAWA BHP W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W TYKOCINIE

Tytuł projektu: POPRAWA BHP W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W TYKOCINIE

Nazwa zadania: PROJEKT DOTYCZĄCY UTRZYMANIA ZDOLNOŚCI DO PRACY PRZEZ CAŁY OKRES AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

Całkowita wartość projektu – 74 046, 00 PLN

Dofinansowanie z ZUS – 50 000, 00 PLN

Ogólnym celem projektu jest poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy pracowników placówki poprzez realizację działania - zapewnienie odpowiedniego oświetlenia stanowisk pracy, poprawa natężenia oświetlenia na stanowiskach pracy. Nowe oświetlenie pomieszczeń pracy zagwarantuje bezpieczeństwo I ogólny komfort wszystkich osób przebywających w danym pomieszczeniu. Ograniczy choroby oczu, takie jak: zapalenie spojówek, łzawienie, zaczerwienienie. Zmiana warunków pracy ma nastąpić w jednej płaszczyźnie: zakup oświetlenia-osiągnięcie odpowiedniego poziomu natężenia światła na stanowiskach pracy objętych projektem w celu podniesienia standardów pracy; celem jest prawidłowe wymagane oświetlenie-wg norm 500lux.  W wyniku realizacji projektu poprawie ulegnie bezpieczeństwo i higiena pracy na stanowiskach objętych projektem.