• WALENTYNKI

• Dzisiaj mamy walentynki❤️miejcie więc wesołe minki.❤️Uśmiech niech nie znika z twarzy,❤️i niech każdy sobie marzy,❤️byśmy się kochali wkoło.❤️Wtedy będzie nam wesoło !❤️

• Walentynki w DPS

• Walentynki to jeden z tych dni w roku, które chcemy spędzić z najbliższą osobą.  Kojarzą się z atmosferą miłości i bliskości. Z okazji tego dnia i święta chorych z  wielką radością odwiedziliśmy mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Tykocinie. "Gdyby moje serce Twego nie kochało, to  by nic do Ciebie nie napisało, lecz moje serce tak Twoje miłuje, że cukierka i herbatkę Tobie podaruje."

• Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej

• Dnia 17.02.2023 r. w Mońkach odbył się ćwierćfinał Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców.

Nasza reprezentacja wywalczyła II miejsce i uzyskała awans do Mistrzostw Grupy Południowej.

Gratulujemy 👏🎉