• Wiosna

• 🌷🌷🌷Nareszcie nadeszła wiosna!!🌷🌷🌷

21 marca 2023 oficjalnie obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny w naszej szkole.

Obchody  przebiegały w radosnej i przyjemnej atmosferze. 😊 Młodsze klasy wspólnie z wychowawcami tradycyjne poszły topić marzannę.💐🌷💐🌷💐🌷💐🌷💐🌷💐🌷💐🌷💐🌷💐🌷

• 8 marca - Dzień Kobiet

• Wielką niespodziankę sprawili uczniowie ZSP w Tykocinie wszystkim dziewczętom i paniom w tym niezwykłym dniu, jakim jest 8 marca- Dzień Kobiet. Obejrzeliśmy Koncert Życzeń brawurowo poprowadzony przez dwóch uroczych konferansjerów. Żadne słowa nie są w stanie oddać atmosfery panującej w sali gimnastycznej naszej szkoły!

Koncert przygotowały pani Joanna Grodzka- Kulikowska, pani Katarzyna Cackowska, pani Teresa Kunicka

Oto relacja z wydarzenia!

• Dzień Kobiet w Domu Pomocy Społecznej w Tykocinie

• Z okazji Dnia Kobiet odwiedziliśmy  mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Tykocinie.  Nasze wolontariuszki podzieliły się zdolnościami kosmetycznymi. Z okazji tego Dnia życzymy wszystkim Paniom wiele radości.

• Wsparcie dla Syrii i Turcji

• Nasze wsparcie dla Syrii i Turcji jest kroplą w morzu ze względu na ogromne potrzeby.  Zebraliśmy 1050 zł.  Dziękujemy wszystkim,  którzy upiekli i zakupili słodkości.