• SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY♟♟♟

• W dniu 6 grudnia 2023r. uczniowie naszej szkoły brali udział w III Szkolnym Turnieju Szachowym. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała Pani Marzena Sadowska. Do rozgrywek zgłosiło się 14 uczniów z klas: V, VI, VIII. Nagrody zostały przyznane:

I miejsce Marcel Sadowski klasa VI b🥇

II miejsce Olaf Grochecki klasa VIII a🥈

III miejsce Michał Backiel klasa VI a🥉

Osoby te otrzymały Dyplomy i nagrody. Ponadto wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody w postaci dyplomów i słodkiej niespodzianki. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i nagrodzonym.😊👏

• Strefa Wysokich Lotów

• Wczorajszy dzień w Strefie Wysokich Lotów dla klasy 5a i 5b był nie tylko pełen sportowych wyzwań, ale także okazją do zacieśniania więzi między klasami. Wszyscy jesteśmy pełni energii i radości z przeżytych chwil, a zdjęcia nie są w stanie uchwycić wszystkich niezapomnianych momentów.

• Andrzejki 2023

• Wczoraj w naszej szkole odbyły się Andrzejki, uczniowie poznali zaczarowany świat magii i wróżb. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Nie zabrakło również tanecznej zabawy w klasach I-III oraz słodkiego poczęstunku. Dzieci bawiły się ochoczo, a radości nie było końca.