• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „260 lat pomnika hetmana w Tykocinie”

• Muzeum w Tykocinie Oddział Muzeum Podlaskie w Białymstoku we współpracy z Urzędem Miejskim Tykocin zorganizowało konkurs plastyczny pt. „260 lat pomnika hetmana w Tykocinie”, który został skierowany do dzieci i młodzieży z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tykocinie oraz Szkoły Podstawowej w Radulach.

Miał on na celu uhonorowanie i upamiętnienie długotrwałej obecności pomnika w przestrzeni publicznej Tykocina jak również kształtowanie postaw patriotycznych, rozwijanie pomysłowości i wyobraźni, rozwój zainteresowania historią Polski i naszego regionu.

W Wielkiej Synagodze w Tykocinie odbyło się uroczyste podsumowanie oraz prezentacja prac pokonkursowych. Laureatom zostały wręczone nagrody oraz wyróżnienia za udział w konkursie. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa w konkursie.

Laureaci:

Kategoria: klasy I-III Szkoły Podstawowej:

I nagroda– Magdalena Matyszewska

II nagroda- Jakub Grabowski

III nagroda- Agnieszka Malinowska

I wyróżnienie- Lena Kamińska

II wyróżnienie- Aniela Kulikowska

III wyróżnienie- Jan Nartowicz

Kategoria: klasy IV-VIII Szkoły Podstawowej:

I nagroda – Ewa Cackowska

II nagroda - Maciej Jabłoński

III nagroda- Hanna Nienałtowska

I wyróżnienie- Magdalena Baczewska

II wyróżnienie- Maciej Kozłowski

III wyróżnienie- Aleksandra Borysiuk

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!

Wystawę prac pokonkursowych można oglądać w Wielkiej Synagodze do 02 kwietnia 2024 roku.

fot. A. Mańko

• Wyjazd klas 6 do Kręgielni

• 27 lutego uczniowie klas szóstych wybrali się do kręgielni🎳🎳🎳. Była to świetna okazja do wspólnej zabawy i integracji. Uczniowie mogli, oprócz gry w kręgle, zagrać również w bilard. To był bardzo udany dzień 🤩