• Zawody

• 22 września 2022r o godzinie 10.00 , w Białymstoku na Lekkoatletycznym Stadionie BOSiR odbyło się uroczyste podsumowanie sportu szkolnego za rok szkolny 2021/2022.

Dzięki wspólnej pracy nauczycieli wychowania fizycznego oraz wspaniałym wynikom uczniów naszej szkoły Pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Maria Anna Frankowska oraz pani Marta Białecka, autorka sprtowych sukcesów miały przyjemność brać udział w uroczystości.

Na ręce Pani Dyrektor złożono gratulacje i wręczono puchary za zajęcie III miejsca we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Podlaskiego 2021/2022 klasyfikacja generalna Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych Małych oraz Za zajęcie I MIEJSCA  we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Podlaskiego 2021/2022 klasyfikacja Igrzysk Dzieci Dziewcząt  Szkół Podstawowych Małych.