• Spotkanie z mieszkankami Domu Pomocy Społecznej

• Wiele radości dostarczyło nam przedświąteczne spotkanie z mieszkankami Domu Pomocy Społecznej, gdzie poszliśmy z życzeniami. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły z oddziału przedszkolnego - grupa żółta wystawili jasełka. Gromkie brawa i słodka niespodzianka świadczyły o tym, że zostaliśmy tam miło przyjęci. Dziękujemy Księdzu Dyrektorowi za gościnność.

• Tytka charytatywna

• "Chrystus dla Was stał się ubogim". Zakończyliśmy zbiórkę artykułów spożywczych i chemicznych "Tytka Charytatywna" na rzecz Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Dziękujemy uczniom, którzy zaangażowali się w tę akcję. Szkolne Koło Caritas.

• "Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy.

Dzień zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.

Jest taki dzień,w którym radość wita wszystkich.

Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski"

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w w roku. Radość Narodzin Jezusa i ciszę betlejemskiej Nocy przeżyliśmy ponownie 21 grudnia 2022 roku za przyczyną uczniów naszej szkoły, wystawiając jasełka. Występ dzieci, taniec aniołów i wspólny śpiew kolęd, wprawiły uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój.

Wszystkim życzymy otwartości na innych, zwykłego uśmiechu i gestu podania ręki drugiemu człowiekowi. Abyście doświadczyli tej miłości, która płynie od Nowonarodzonego Syna Bożego.

• Igrzyska Młodzieży Szkolnej

• III MIEJSCE  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Tykocin 16.12.2022. Serdecznie gratulujemy wszystkim dziewczętom reprezentującym naszą Szkołę i Gminę.

• Podziękowanie

• Dziękujemy serdecznie zaangażowanym uczniom i rodzicom w kiermasz świątecznych pierniczków. Zebraliśmy kwotę 850 zł, która zostanie przekazana na rzecz Fundacji "Pomóż Im" - Białostockiego Hospicjum Dzieci z Chorobami Nowotworowymi. Szkolne Koło Caritas

• Igrzyska Powiatu białostockiego

• Dzisiaj w naszej szkole odbyły się Igrzyska Powiatu białostockiego Dzieci w piłce siatkowej 4-ki dziewcząt i chłopców. Po zaciętych walkach drużyna dziewcząt zajęła II miejsce i uzyskała awans do Mistrzostw Grupy Południowej (Półfinał Województwa Podlaskiego) a reprezentacja chłopców wywalczyła I miejsce i również uzyskała awans. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!!

• Ogłoszenie

• Szkolne Koło Caritas serdecznie zaprasza na kiermasz własnoręcznie wykonanych pierników i ciasteczek, który odbędzie się w dniach 14 -16 grudnia 2022r. w naszej szkole. Pozyskane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Fundacji "Pomóż Im" - Białostockiego Hospicjum Dzieci z Chorobami Nowotworowymi.

• ♟♟II SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY♟♟♟

• W dniu 06 grudnia 2022r. uczniowie naszej szkoły brali udział w  II Szkolnym Turnieju Szachowym. Turniej zorganizowany został  przez Panią Katarzynę Cackowską i Panią Justynę Mchirah. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała Pani Marzena Sadowska. Do rozgrywek zgłosiło się 22 uczniów z klas:   V, VI, VII, VIII.

Nagrody zostały przyznane:

I Grupa ( klasy V)

I miejsce Marcel Sadowski klasa V b

II miejsce Michał Backiel klasa V a

III miejsce Mikołaj Potrzebko klasa V a

II Grupa (klasy VI-VII-VIII)

I miejsce Hubert Czeladko klasa VIII b

II miejsce Zofia Kitlas klasa VII a

III miejsce Ksawery Miastkowski klasa VII a

Osoby te otrzymały Dyplomy i nagrody . Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci Dyplomów i słodkiej niespodzianki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i nagrodzonym! ♟♟♟♟

• 6.12.2022r.

• 6. 12. 2022 r. uczniowie kl. Ia i I b z wych. mieli okazję świętować mikołajki w Operze i Filharmonii Podlaskiej  w Białymstoku, które zorganizował Urząd Marszałkowski. Dzieci obejrzały i wysłuchały koncertu mikołajkowego w wykonaniu  dziecięcego chóru  filharmonii. Gromkimi okrzykami wywołały na scenę Św. Mikołaja, który obdarował każde dziecko pięknymi upominkami. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. To był udany wyjazd.

• "Tytka Charytatywna"

• Od dzisiaj 5.12.2022r. rusza w naszej szkole akcja prowadzona przez Szkolne Koło Caritas na rzecz Caritas Diecezji Łomżyńskiej "Tytka Charytatywna". Zbieramy: artykuły spożywcze i chemiczne. Wymienione artykuły można przynosić do swoich klas jak również do pudełka przy wejściu do szkoły i przedszkola. Akcja trwa do 15.12.2022r.

• List do świętego Mikołaja

• Wzorem lat ubiegłych, klasa IIIa napisała na lekcji języka angielskiego list do     św. Mikołaja. Najpierw listy były wspólnie redagowane, a następnie komisyjnie zapakowane do koperty. Aby uciąć wszelkie spekulacje niedowiarków, zamieszczamy odpowiedź na list z  ubiegłego roku i potwierdzamy, że 🎅 ŚWIĘTY MIKOŁAJ ISTNIEJE❤️.

• Andrzejki

🔮✴️