• Dyskoteka

• W czwartek 24 listopada 2022 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. 💃🕺

Zabawa była bardzo udana, uczniowie bawili się przy dźwiękach największych hitów z list przebojów. Każda klasa we własnym zakresie przyniosła przekąski którymi częstowała się podczas przerw od zabawy.

Dziękujemy obecnym nauczycielom którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczniów. 😊

• 💜💜 Fioletowy piątek 💜💜

• Od 14 do 18 listopada udało nam się wywołać atmosferę radości i zabawy w czasie naszego

💙🤍💛💚💜TYGODNIA KOLORÓW💙🤍💛💚💜 Po raz pierwszy dołączyliśmy do grona szkół, w których przez tydzień królują kolory. Dziękujemy tym, którzy sprawili że w naszej szkole było kolorowo, wesoło, śmiesznie, pogodnie, bo taka atmosfera niewątpliwie dodaje skrzydeł na następne szkolne dni.

Mamy tak wspaniałych uczniów i nauczycieli, którzy bardzo aktywnie włączyli się w akcję, że pani dyrektor nagrodziła wszystkich 😀

💙🤍💛💚💜

• Konkurs Wiedzy Ekologicznej

• We wrześniu odbył się etap szkolny XI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej - Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody w Polsce. Konkurs  adresowany był do uczniów  szkoły podstawowej dla klas VII i VIII. Głównym celem konkursu było poszerzenie wiedzy ekologicznej oraz zwrócenie uwagi na cenne walory przyrodnicze obszarów chronionych Podlasia, ze szczególnym uwzględnieniem Białowieskiej Puszczy - prastarego lasu, jedynego tak zachowanego ekosystemu w Europie.Do etapu regionalnego zakwalifikowały się trzy uczennice: Anita Waszkiewicz, Kamila Piotrowska i Gabriela Szafrańska. Etap regionalny konkursu odbył się 27 października o godzinie 10:00.

Nauczycielem przygotowującym uczniów do konkursu była Jolanta Frąckiewicz.

• Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

• Dnia 10 listopada w naszej szkole odbyła się akademia z okazji  Narodowego Święta Niepodległości.  Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego, który wprowadził zebranych w uroczysty i podniosły nastrój. O naszej historii i trudnej drodze do wolności pięknie opowiadał pan Ireneusz Przeździecki, a dzieci z klas pierwszych zatańczyły przy akompaniamencie piosenki sławiącej polskość i piękno naszego kraju.  Młodzież uczciła ten dzień patriotycznymi pieśniami oraz recytacjami wierszy, dzięki czemu można było poczuć podniosły charakter  tego dnia. Dziękujemy osobom, które przygotowały akademię: pani Joannie Grodzkiej-Kulikowskiej, pani Katarzynie Cackowskiej, pani Agnieszce Rutkowskiej, pani Monice Jabłońskiej, pani Jolancie Kozłowskiej, panu Ireneuszowi Przeździeckiemu, pani Magdalenie Bystrowskiej, pani Justynie Mchirah.

Dziękujemy Wam za występ i piękną oprawę uroczystości!!!

• Finał Województwa Podlaskiego

• Finał Województwa Podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych 8 miejsce dziewczęta w  Igrzyskach  dzieci,  9 miejsce chłopcy w Igrzyskach Dzieci, 20 miejsce dziewczęta w Igrzyskach  Młodzieży szkolnej. Wszystkim uczestnikom Finału serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą postawę sportową.